WEB TASARIM
PLATİNİUM WEB TASARIM PAKETİ
Balıkesir'de 1 Numaralı
Web Tasarım Ofisiyiz

PLATİNİUM WEB TASARIM PAKETİ

platinium-webtasarim-paketi
İlk Yıl İçin Ücretsiz Alan Adı / Hosting / Destek Hizmeti
Sipariş Formları İle Sayfalarınız Üzerinden Satış Olanağı
Hafif Olarak Kodlanmış Tasarımlar İle Süper Hızlı Siteler
Mesenger / Whatsapp /Destek Uygulamaları İle İletişimde Kalın
İsteginize Göre İçeriklerinize Özel Efek - Animasyonlar Ekleriz
İsteğinize Göre Ektsra Hizmet Eklenti Kurulumu
531 316 6192
TELEFON YADA WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
TELEFON YADA WHATSAPP 
arama-yap

ÖZEL HİSSETİREN WEB TASARIM

Piyasadaki çoğu web tasarım firmaları bayilik alarak kalıp web sitelerini özel yazılım yaptık diye satmaya çalışıyor. Veya açık kaynak kodu scriptlerin temalarını korsan olarak internetten indirerek siz değerli müşterilere ne kadar kopartabilsek kardır mantığı ile sunmaya kalkmaktadır. Bunlarının yanında tasarımdan kodlamadan, hazır sitemlerini hayatta hiç kullanmamış bu işi sadece bir iş olarak görüp sağdan soldan toplama, yamalı bohça şeklinde siteler yapmayı firma prensibi olarak benimsemiş olan kişiler bulunmaktadır. Bu insanlar genelde sürekli olarak ofisinde çalıştırdığı elemanların paralarını az verdiği ve ödemelerini düzgün yapmadığı için değişiklik gösterdiğini ve pazarlama elemanlarından sadece bir tane bayan (!) hariç pazarlama elamanlarına da,  iki ayda bir olarak değiştirmesinden tanıyabilirsiniz.
Web tasarım piyasası bu kadar aldatmaca olduğu dönemde, müşterilerimize 
Web tasarım tasarlanması konusunda sizin önünüze şablon sunarak değil, isteklerini dinleyerek, size özel çözümler sunarak hizmet sunuyoruz. Sitenizin ön kısmı ve yönetim paneli tamamen müşterilerimizin kolay kullanılmasını sağlanması için düzenlenmiştir.

ÖZEL DESTEK HİZMETİ

Web sitenizi yaptıktan sonra sitenizde karşılaştığınız sorunlar konusunda, Google ve sosyal medya reklamları konusunda, yönetim panelinde yaptırılmak istediğiniz düzenlemeler konusunda 1 yıl boyunca birinci sınıf destek sunmaktadır. Normal şartlarda yaptığınız istekler 24 saat içeresinde Çözüm Sağlıyoruz.
BU PAKETE SİPARİŞ VERİN
ADINIZ SOYADINIZ
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E POSTA ADRESİNİZ
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
HTTPS: //WWW.
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
TELEFON NUMARANIZ
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
AÇIKLAMA BİLGİLERİNİ GİRİNİZ
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Balıkesir'de Web Tasarım Alanında 10 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz
0531 316 61 92
facebook.com/# #
İPUCU
Instagram'da en verimli etkileşim alacağınız saatler sabah 07:00 - 09:00 arası ve akşam 19:00 ile 24:00 arasıdır. İnsanlar ilk uyandığında Instagram'a bakar. İşten gelip dinlendikten sonra da aktif olarak sosyal medyayı kullanır.
ANASAYFA
PAKETLER
MENU
HİZMETLER
İLETİŞİM
apartmentuserscartphonethumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram