WEB TASARIM
KOBİ WEB TASARIM PAKETİ
Balıkesir'de 1 Numaralı
Web Tasarım Ofisiyiz

KOBİ WEB TASARIM PAKETİ

KOBİ WEB TASARIM PAKETİ
Fiyat / Performans Olarak Tasarlandığından Ekonomiktir.
Gelişmiş Yönetim Paneli İle Kendiniz Güncelleme Yapabilirsiniz.
Google Reklamları ile Desteklendiğinde Satışınız Artarır
Extra Güvenlik / Açılış Hızları için Özel Çalışma (Opsiyonel)
İlk Yıl Ücretsiz Alan adı  / Hosting  / Destek Hizmeti 
Çoklu Dil Desteği İle Sitenizi Yurt Dışına Açabilirsiniz. (Opsiyonel)
531 316 6192
TELEFON YADA WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
TELEFON YADA WHATSAPP 
arama-yap

KURUMSAL WEB TASARIM

Müşterimizin Çoğunluğunu Bu Kişiler oluşturmaktadır. Küçük ve orta boy işletmeler Genel olarak İşyerlerinde verdikleri hizmetleri / ürünleri internet ortamında da müşterilerine sunabilmek, internettin verdiğim imkanları kullanarak daha çok kitleye hitap edebilmek için yaptırdıkları web sitelerdir. Tecrübelerimize göre Kobilerin bize ilettikleri istekleri göz önüne alındığında bunları  3 ana grupta toplayabiliriz.
1) Daha çok müşteri kazanabilmek için yaptığı ürün hizmetlerinin tanıtımlarını yaparak Pazar hacimlerini artırmak isteyen işletmelere yaptığımız web siteleridir. Bu müşterilerimiz için Yerel Seo ve Hızlı açılabilen web sitelerin, ilk etap ta ekonomik bütçeler ile Google arama reklamlarına girilmesi yönünde tavsiye ederiz.
2) Marka bilinirliği ve işletmesinin adının internet ortamında koruma altına alınması, internet ortamında işletmeleri konusunda yapılan kötü propaganda yapılmasını önlemek, Firma ismi arandığında potansiyel müşterilerine iletişim bilgilerini gösterilebilmesi için yapılan web siteleri. Görsel olarak markasını taşıyabilecek olan tasarımların kullanılmasını isteyen Kobilerdir.
3) Kurumsal Eposta adresi kullanabilmek için istenilen hizmetlerdir. Bu müşteriler genelde web sitesi istemezler yada çok uygun fiyata yapılabilecek siteleri istemektedirler. Bu müşteriler özellikle kurumsal anlamda kullanabilecekleri kurumsal e posta adresini almak isterler.

KOSGEB STANDARTLARINDA UYGUN WEB TASARIM

Günümüzde Türkiye’de, ülkemizin kalkınması için KOSGEB önderliğinde birçok kalkınma ajansları bulunmaktadır. Bu firmalarda hibe veya kredi alabilmek için alanınızda hazırladığınız projeniz olması gereklidir. Genelde bu kalkınma ajansları daha çok kurumsal tüzel kişilere proje bazında hibe / kredi verdiği için web sitesi / kurumsal eposta adresleri istenilmektedir. Kalkanıma ajanslarının verdiği standartlara uygun olarak web siteniz hazırlanmaktadır.
BU PAKETE SİPARİŞ VERİN
ADINIZ SOYADINIZ
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E POSTA ADRESİNİZ
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
HTTPS: //WWW.
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
TELEFON NUMARANIZ
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
AÇIKLAMA BİLGİLERİNİ GİRİNİZ
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Balıkesir'de Web Tasarım Alanında 10 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz
0531 316 61 92
facebook.com/# #
İPUCU
IoT; nesnelerin interneti, fiziksel nesnelerin birbirleriyle veya daha büyük sistemlerle bağlantılı olduğu iletişim ağıdır.
ANASAYFA
PAKETLER
MENU
HİZMETLER
İLETİŞİM
apartmentstorephonethumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram