WEB TASARIM
KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI
Balıkesir'de 1 Numaralı
Web Tasarım Ofisiyiz

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

KURUMSAL İMAJ

Şirket Markanızın Büyük Kesim Tarafından  Kabul Görmesini Sağlarız

POPÜLERLİK

Bilinirliğiniz Artması,  Şirketinizin Cirosunu Olumlu Etkiler

YÜKSEK SATIŞ

Bir Çok Kişi Alışveriş Yaparken Bilindik MArkaları Tercih Eder

MÜŞTERİ SADAKATİ

Sizi Tercih Eden kişiler Sizi Unutmazlar, Çevresine Tavsiye eder
Bulunduğumuz pazarda ki konumumuzu etkileyen, bizi temsil eden, sanal kimliklerimizdir. Potansiyel pazarımızda, farklı insanlar ve fikirler karşısında insanlara pazarlamak istediğimiz ürün ve hizmetleri, potansiyel müşterilerimize kalıcı ve etkili bir biçimde anlamasını sağladığımız çalışmaların başında kurumsal kimlik çalışması gelmektedir .Bu tür çalışmalar insanların size karşı olan güvenini arttırdığı gibi pazarda oluşabilecek kötü imajın korunmasını sağlamaktadır. Zihinlerde kalıcılığı, oluşturmak istediğiniz mesajları ve tanınırlığınızı arttırmaktadır. Sizin yerinize gizli reklam olarak faaliyet göstermektedir

Kurumsal kimlik oluştururken dikkat etmemiz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunlara dikkat etmediğimizde bizi zirveye çıkara bileceği gibi koca bir dağın eteklerinde gömebilmektedir.

Atacağımız ilk adım kurumumuzla alakalı en uygun konsepti belirlemek çünkü bundan sonra uygulayacağımız adımların hepsi bu temel üzerine inşaa edilmektedir. Eğer temelimizi sağlam atmasak kuracağımız bina üstümüze yıkabilir. Bu konseptte kurumumuzun imzası niteliğinde olacak görsel ve işitsel materyalleri bulmamız gerekmektedir.
Konsepti oluşturduktan sonra yapmamız gereken, bu konseptle alakalı logo ‘muzu belirlemek olacaktır. Ancak bu logoyu oluştururken de bazı noktalara dikkat etmemiz gerekiyor.
531 316 6192
TELEFON YADA WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
TELEFON YADA WHATSAPP 
arama-yap
Öncelikle logomuz basit ve anlaşılır olmalıdır. Bir bakışta insanlar anlayabilmelidir. İnsanların gözünü yormamalıyız. Karmakarışık renk ve şekillerden kaçınmalıyız. Renk seçimini gelişi güzel yapamamalıyız. Seçtiğimiz konseptle ilişkisini sağlamalıyız. Kendimizi en iyi ifade edebileceğimiz sloganımızı üretmemiz gerekiyor. İnsanların aklında daha iyi kalması için kolay anlaşılır ve net olmalıyız. Başka anlamlara yer verecek ve kafa karışıklığına yol açabilecek cümleler, bizim imajımız açısından kötü sonuçlar doğurabilir. Bir sonraki adımımız logo ve sloganımızı, insanların günlük yaşamlarında kullanabilecekleri materyallere bastırmaktır. Bu firmamızı insanların aklında kalıcılığını arttırmaktadır. Bunlar kartvizit, kalem, defter, ajanda, antetli kağıt, broşür gibi materyaller olabilmektedir. İş hayatında hiçbir ayrıntıyı gelişi güzel ve el yordamıyla yapmamalıyız. Bunun doğuracağı sonuçlar bize maddi ve manevi olarak geri dönmektedir. Bir işi ehline bırakmak sonradan açabileceğimiz kötü sonuçların baştan çözümü olacaktır. Bizde jetxwebtasarim.com olarak bu konuda profesyonel olarak sizin her zaman yanınızdayız.
HANGİ ÇALIŞMALARI YAPIYORUNUZ
Kartvizit, antentli kağıt, broşur , afiş , hediyelik eşya çalışmaları yapmaktayız
BİZE KATKISI NE OLUR
Geniş vadede Müşteri sadakati kazanmanıza yola acar
ÇALIŞMALARINIZI HANGİ FORMATTA
İstenilen Özelliğe göre PSD veya Aİ dosyası olarak iletiyoruz.
SIK SORULAN SORULAR
Balıkesir'de Web Tasarım Alanında 10 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz
0531 316 61 92
facebook.com/# #
İPUCU
WordPress sistemlerinizde,Cache eklentilerinden birisini kullanarak sunucu yükünü hafifletebilir ve sayfa açılış hızını artırabilirsiniz.
ANASAYFA
PAKETLER
MENU
HİZMETLER
İLETİŞİM
apartmentpictureuserscartphonethumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram