WEB TASARIM
HOSTİNG VE DOMAİN DANIŞMANLIĞI
Balıkesir'de 1 Numaralı
Web Tasarım Ofisiyiz

HOSTİNG VE DOMAİN DANIŞMANLIĞI

%99 UPTİME

Kesintisitiz yüksek hızda hostingin keyfini çıkatın

PERFORMANS

Web sitenizi Yüksek Performanslı Sunucularda Barındırırız.

EPOSTA

Ücretsiz Olarak E posta Servisilerimizi Kullanabilirsiniz.

SSL SERTİFİKASI

Ücretsiz  olarak Web sitenizi Daha Güvenli Hale Getirriz
Hosting ve domain nedir sorusu site kurmak isteyen kişilerce oldukça merak ediliyor. İnternet üzerinde kurmak istediğiniz web sitesi için domain ve hosting hizmeti almanız gerekir. Domain için sitenize ait alan adı olduğunu söylememiz mümkün. Hosting ise içeriklerinizin toplandığı yer olarak karşınıza çıkar.
İnternet üzerinde web sitenize erişim için bir domaine sahip olmanız gerekir. Bu alan adı aratıldığında siteniz internet üzerinden bulunur. Bulunan sitenizin içinde paylaştığınız içeriklerin depolandığı alanlar için hostinge ihtiyacınız olacak. Sitenizin erişebilir olması için hosting önemlidir. Sitenizde bulunacak içeriklere göre hostinginizin o oranda büyük olması gerekir.

BALIKESİRda potansiyel Pazar ihtiyacını arttırmak isteyen, hizmet ve ürün sahipleri, bunu kuracakları bir web sitesiyle karşılamaktadırlar ( Hosting ve Domain Danışmanlığı) . Bu web sitesini açarken bir alan adı (Domain) ve web sitesinin kurulu olduğu bir yere yani Hosting e ihtiyaç duymaktadır. Dosyaların kurulu olduğu bu hostingi seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Hosting ve Domain Danışmanlığı

Hosting ve Domain Danışmanlığı aldığınız firma iş hayatına yeni mi atılmış yoksa geçmişi olan köklü bir firmamı?
Müşterilerinin geri dönüşleri olumlu yönde mi?
Hosting alımı sonrası kullanıcılara ne tür desteklemeler veriyor? Fiyat uygunluğu ne yönde?
531 316 6192
TELEFON YADA WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
TELEFON YADA WHATSAPP 
arama-yap

Hosting ve Domainde Nelere Dikkat Edilmeli

Hosting ve domain nedir sorusunun cevabını verdiğimize göre hostin ve domainlerde nelere dikkat edilmesi gerektiğine değinmemiz gerekir. Hosting hesabı için işletim sistemi son derece önemlidir. Windows ve Linux olmak üzere iki işletim sistemi bulunur bu durumda web sitenizin kodlaması oldukça önemlidir.
İkinci bir durum ise web alanıdır. Siteniz için ne kadarlık bir hacme sahip olmanız gerektiğidir. Hosting ve domain nedir sorusunun cevabından sonra önemli noktalardan biri budur. Siteniz için içeriklerden daha fazla alan almanız son derece gereksiz bir durumdur. Hem sitenizin içerikleri için gereksiz bir alana sahip olur hem de daha fazla para ödemek durumunda kalırsınız. Bu durum için web sitenizin alanını ziyaretçi trafiğiyle doğru orantılı şekilde arttırmanız daha mantıklı bir hamle olacaktır.

Domain Nedir?

Domain nedir sorusunun cevabı olarak Türkçe’de kuracağınız internet siteniz için alan adı olarak belirtmemiz gereklidir. Siteniz için domain hesabı alarak alan adınızı belirleyebilirsiniz. Sitenizde paylaşacağınız içeriklere göre domain adınızı belirleyebilirsiniz. İstediğiniz domain hesabı başka bir kullanıcı tarafından alınmadıysa domain hesabını rahatlıkla alabilirsiniz.
Alacağınız Domain hesabın yıllık ödemesi mevcuttur. Alan adınızı bir yıl içinde ücretini tekrar ödemezseniz bu hesap bir süre sonra sizden alınacaktır. Sizden alınan domain adresi kısa bir süre sonra tekrar satışa çıkaktır. Satın alındığı takdirde domain adresini başka biri kullanmaya başlar. Bu yüzden alan adınız için yetkinizi güncel tutmak istediğinizde düzenli ödeme yaparak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hosting Nedir?

Hosting nedir sorusu için kuracağınız web sitenizin depolama alanı olduğunu söylememiz mümkündür. Sitenizin erişilebilir olması için hostinge ihtiyacınız vardır. İçeriklerinizin görülebilmesi için hosting hesabı, paket halinde satışa sunulur. Sitenizde paylaşacağınız içeriklere göre hostingin büyüklüğünü ayarlamanız gerekir.
Hosing sayesinde dünyanın her yerinde siteniz ve sitenizin içinde bulunan içerikler görülebilir. Böylece siteniz her zaman çevrimiçi olur. Dosyaları nasıl ki hard diskte saklayabiliyorsanız sitenizin içindeki dosyaları da hosting sayesinde saklayabilirsiniz. Bu işlemlerin gerçekleşmesi için internetinizin olması gereklidir. Aksi takdirde içerikler erişilmez olur.
Dikkat edeceğiniz bu noktalarla beraber ileride yaşayabileceğiniz sıkıntıları en başından çözebilirsiniz.
jetxwebtasarim.com olarak size güvenli, hızlı bir Hosting ve Domain Danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Marka tescilleme olarak kullanacağınız ‘’com.tr’ uzantılı alan adı işlemlerini sizin yerinize yürüterek, en kısa sürede sonuca ulaşmanızı sağlamaktayız.
Müşterilerimizin karşısına Problemlerle değil Çözümler üretiyoruz Kaliteli bir web tasarım firması ile çalışmanız durumunda bulunduğunuz sektör ile ilgili en kolay ve en uygun web tasarım çeşitlerini size sunacaklardır. Bu durumda da yaptığınız işi en güzel şekilde yansıtan bir web tasarımına sahip olmanız gerekir.
HOSTİNG ALIRKEN NEYE BAKILIR
Hosting Seçimi Yaparken İlk dikkat etmeniz gereken konu alacağınız hostingin kullanacağınız yazılıma uygun olmasıdır. Firmamız LİNUX hostingi tavsıye etmektedir.
WORDPRESS HOSTİNG
Wordpress sistemler açık kaynakdır. bunun artıları olduğu kadar eksi yonleri de vardır. en önemlisi yuksek CPU harcamasıdır. Bu nedenle Hosting alırken CPU kullanım oaranına Dikkat etmelsiniz.
COM.TR TESCİLİ YAPIYORUMUSUNUZ
Evet Com.tr için Tescil işlemleri yapmaktayız. Gerekli evraklar
1 ALANADI TAHSİS FORMU
2 VERGİ LEVHASI
3 SİCİL KAYDI
SIK SORULAN SORULAR
Balıkesir'de Web Tasarım Alanında 10 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz
0531 316 61 92
facebook.com/# #
İPUCU
Özellikle gece sık olarak bilgisayar veya telefon kullanımı yapıyorsanız gece ışığını (Night Light) açmanız gözlerinize fayda sağlayacak ve yorulmanızı önleyecektir.
ANASAYFA
PAKETLER
MENU
HİZMETLER
İLETİŞİM
apartmentdatabasephonethumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram