WEB TASARIM
DİJİTAL REKLAM DANIŞMANLIĞI
Balıkesir'de 1 Numaralı
Web Tasarım Ofisiyiz

DİJİTAL REKLAM DANIŞMANLIĞI

YÜSEK CİRO

Sitenizin Trafiğini Artırarak Müşteri Portföyünüzü Artırır

DEMOGRAFİ

Demografi Seçenekleriyle  Müşterilerinizi Hedefleyin

MAALİYET

Yazılı Ve Görsel Basın Reklamına Göre Daha Az Maaliyetlidir.

DENETİM

Harcama Yaptığnız Reklamları / Kampanyaları İzleyin

Reklam çeşitleri arasında bulunan sosyal medya reklamcılığı markalarını internet ortamında duyurmak isteyenlerin tercih ettiği reklam türlerindendir. Diğer reklam türlerine göre daha uygun maliyetli ve daha avantajlı olan sosyal medya reklamcılığı özellikle son günlerde çok popülerdir. Günümüzde artık sosyal medyada yer almak markanız için nasıl bir zorunluluk haline geldiyse artık bu varlığınızı sosyal medya reklamları ile sürdürmek de olmazsa olmaz bir davranıştır. Bu yüzden dijital reklam danışmalığı önemli bir hal almıştır. Birçok ajans, alanında uzman sosyal medya uzmanı kadrosuyla ürününüze göre en iyi hedef kitlesini belirler ve en doğru zamanda en güçlü reklamı karşısına çıkarır. Doğru sosyal medya reklam ajansı ile hedeflerinize yürümek işte bu kadar kolaydır. Her an yanımızda olan akıllı telefonlarımız ve her saniye göz attığımız sosyal medya hesapları doğru marka ve doğru hedef kitleyi buluşturmak için ideal bir platformdur. Siz de marka ve hizmetlerinizi yaratıcı ve etkili sosyal medya reklamları ile yeni kişilere tanıtabilir, onların sizden haberdar olmasını sağlayabilir ve hatta o an online satış gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için de doğru yerden dijital reklam danışmalığı almanız gerekmektedir. Sosyal medya reklamlarının bu denli güçlü ve etkili çalışmasının nedeni detaylı bir hedefleme yapılabilmesidir. Örneğin; 24-35 yaş arasında, yeni nişanlanmış, İstanbul’da oturan, son 6 ayda yurt dışına çıkmış, daha önce internetten alışveriş yapmış ve x rakip marka ile ilgilenen kişiler gibi nokta atışı hedefleme yapmanıza olanak sağlayan sosyal medya reklamları, doğru ekiple yönetilirse durdurulamaz bir güç oluşturabilir. Eğer siz de bu konuda bilgi almak istiyorsanız doğru sosyal medya danışmanlığı ile çalışmalısınız.

531 316 6192
TELEFON YADA WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
TELEFON YADA WHATSAPP 
arama-yap

Sosyal Medya Reklamları Nelerdir ve Neden Önemlidir?

Sosyal medya reklamları reklamın yayınlandığı platformlara bağlı olarak türlere ayrılır. Sosyal medya reklam türleri İnstagram, Facebook, Youtube, Linkedin ve Twitter reklamlarıdır. Bu reklam türleri markanın hedef kitlesine, amacına, reklam bütçesine, reklam lokasyonuna ve reklam stratejisine bağlı olarak belirlenir. İnstagram reklamları sosyal medya reklamcılığında en fazla tercih edilen reklamlardandır. Markaya veya ürüne dair video ve görsel paylaşımlarla reklam yapılır. Bu sayede başta takipçilere olmak üzere takipçi adaylarına hitap edilir. Yapılan etiketlendirmelerle o etikete bağlı olarak arama yapan kişiler reklamla karşılaşarak markayı tanıma ve markanın ürününü satın alma işlemi yapabilirler. Bir web sitesinin arama motorlarındaki sıralamasını yükseltmek adına yapılan çalışmaların tamamını SEO danışmanlığı olarak adlandırırız. SEO uzmanı veya SEO danışmanı ise, bir web sitesinin ziyaretçi sayısının artması ve arama motorları sonuçlarında üst sıralarda görünür olması için strateji, teknik ve taktikler belirler.

Arama Motoru Reklamlarını Kimler Tercih Etmelidir?

Arama Motoru Reklamcılığı, dönemsel kampanyalar oluşturmak veya kısa vadede hızlı sonuçlar elde etmek isteyenlerin tercih edebileceği en iyi yollardan biridir. SEO çalışmalarına nazaran daha az zahmetli olan Arama Motoru Pazarlamacılığı, zamandan tasarruf sağlamanız konusunda ve aynı zamanda hedef kitlenizin aradığı anahtar kelimeler doğrultusunda, karşılarına markanızın ürün ve hizmetlerinin çıkmasına olanak tanır.

DİJİTAL REKLAM DANIŞMANLIĞI denildiğinde: Arama motorlarına verdiğimiz reklamlarda, bizi temsil eden reklamlarımız ve web sitelerimiz üst sıralarda gözükmektedir. Bu reklamları belirli ücretler karşılığında verebiliyoruz. Yapacağımız yanlışlıklar cebimizden fazla para çıkmasına yol açabilir. Gereksiz kelimelerde yada insanların tercih etmediği yerlerde reklamınızın çıkması sadece maddi olarak zarar vermekle kalmaz firmamızın itibarını da öldürebilmektedir.

Bunları yaparken
Doğru kelimelerde çıkıp çıkmadığımız.
İşimizle ilgili insanların hangi kelimeleri arattığı
Verdiğimiz reklamın işimizle olan tutarlılığını
ayarlamak işlerimiz açısından daha efektif olacaktır.
Yapacağımız basit ayarlamalar ve etkili bir araştırma sonucunda istediğimiz sonuca ulaşabiliriz. Ancak bunu da yaparken güvendiğimiz profesyonel kişilere başvurmamız bizim için daha iyi olacaktır.
Kaliteli bir web tasarım firması ile çalışmanız durumunda bulunduğunuz sektör ile ilgili en kolay ve en uygun web tasarım çeşitlerini size sunacaklardır. Bu durumda da yaptığınız işi en güzel şekilde yansıtan bir web tasarımına sahip olmanız gerekir. katliteli reklamlar ile sitenizin ve işyerinizin müşterisini artırın

REKLAM MAALİYETİ NEKADAR
Sosyal medya ve google reklamlarında tıklama başına ödeme yaptığınız için , maaliyeiniz minimum duzeyde olmaktadır.
FAYDASI NEDİR
Hedef Kitlenizi belirliyerek az maaliyet ile daha çok müşteri kazanabilirsiniz
HANGİ PLATFORMU SEÇMELİYİM
Firmanızın ÇAlışma şekline göre değişiklik gösterebilir. örneğin çilingir iseniz GOOGLE reklamalarını , Bayiilik veren bir firma iseniz FACEBOOK , Öğrencilere hitap etmek istersenız İNSTAGRAM reklamlarını tavsiye ederiz
SIK SORULAN SORULAR
Balıkesir'de Web Tasarım Alanında 10 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz
0531 316 61 92
facebook.com/# #
İPUCU
Youtube aramalarınızı #Sanatçıİsmi (ör: #beyonce) şeklinde yaparsanız, sanatçının tüm şarkılarının sonuçlarına ulaşırsınız.
ANASAYFA
PAKETLER
MENU
HİZMETLER
İLETİŞİM
apartmentstorecartphonepie-chartthumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram