WEB TASARIM
YAZILI – GÖRSEL BASIN REKLAMLARI MI – SANAL REKLAMLAR MI ?
Balıkesir'de 1 Numaralı
Web Tasarım Ofisiyiz

YAZILI – GÖRSEL BASIN REKLAMLARI MI – SANAL REKLAMLAR MI ?

Merhabalar günümüzde para kolay kazanılmıyor, Satın alma , üretim, hizmet ve pazarlama alanlarında rekabet üst düzeye çıkmaktadır. ister istemez şirketler bu yarışın içine girmiş oluyoruz. Zaten buna karşı durmaya çalışan şirketlerin git gide eriyerek kaybolduğu görülmektedir.

Bu Yazımda yukarıda saydığım, pazarlama alanına değineceğim. Reklamlar.

Günümüzde kitlelere ulaşmanın en hızlı ve etkili yolu reklamlardır. Kurumlar, reklamlar sayesinde kısa vadede müşteri kazanmakta, uzun vadede ise marka bilinirliğini oluşturarak yeni pazarlara açılma süreçlerini hızlandırmaktadır.

Reklamlar pazarlama konusunda oldukça başarılı geri dönüşler sağlamaktadır. Tabi ki bununda ücreti olmaktadır. şimdi size sanal olarak İnternet üzerinden verilen reklamların gazete ve tv de verilen reklamlara göre avantajından bahsetmek istiyorum
531 316 6192
TELEFON YADA WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
arama-yap
TELEFON YADA WHATSAPP 
Gazale ve tv de okuyucu veya izleyici kitlesi hakkında pek bir bilgi sahibi değilizdir. İnternet ortamında verdiğimiz reklamlarda ise reklamlarımızın görmesini istediğimiz kişilerin yaşadıkları kentleri, ilgi alanları, yaş aralıkları, cinsiyeti, eğitim durumu gibi bir çok kriterlerine göre seçebilir, hedef kitlemizi küçülterek nokta atışı yapabiliz.
Tv – Radyo- Gazete dergi ye verilen reklam ücretleri , İnternet üzerinden verilen reklam ücretlerine göre daha fazla ücret ödersiniz
Tv – Radyo- Gazete dergileri inceleyen kişilerin öncelikli hedefleri haber almak, müzik dinlemek yada filim izlemektedir. Reklamları gördüklerinde hemen kanal değiştirir yada o sayfayı atlarlar, oysa İnternet üzerinden verilen reklamlarda, kişinin ilgi alanlarına göre filtreleme yapıldığından, kişinin gezdiği websitesi ile alakalı reklamlar karşısına çıktığından size ulaşması daha kolay olacaktır.
Tv – Radyo- Gazete dergiler deki reklamlardan insanlara bir kere ulaşabilirsiniz, oysa İnternet üzerinden sosyal sayfanızın yada website mizin beğenilmesi durumunda insanlarla sürekli iletişim içerisinde olursunuz.


Yukarıdaki örnekleri çoğaltmak mümkündür. Sonuç olarak İnternet üzerinden verilen reklamlar bir çok alanda daha avantajlı olduğu aşikardır. Tabi ki Karar yinede sizindir, Eğer İnternet üzerinden reklam vermek isterseniz iletişime geçebilirsiniz
Balıkesir'de Web Tasarım Alanında 10 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz
0531 316 61 92
facebook.com/# #
İPUCU
GTmetrix.com sitenizin hızını analiz eder, ne kadar çabuk yüklendiğini söyler ve eyleme geçirebileceğimiz mantıklı tavsiyelerde bulunur.
ANASAYFA
PAKETLER
MENU
HİZMETLER
İLETİŞİM
apartmentphonethumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram