WEB TASARIM
WEB SİTESİ YAPTIRMAYA KARAR VERİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Balıkesir'de 1 Numaralı
Web Tasarım Ofisiyiz

WEB SİTESİ YAPTIRMAYA KARAR VERİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Web sitenizi yaptırmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken konulardan bahsetmek istiyorum.

İlk olarak web sitenizi neden yaptırmak istediğinizi detaylı şekilde analiz etmeniz gerekiyor. Pro web tasarım olarak bize başvuran müşterilerimden yola çıkarak bazı örnekler verirsem, bir kısım müşterilerim ; kendisinin kurumsal bir firma olduğu ve müşteri potansiyelinin yüksek olduğu, sadece kurumunu iyi şekilde temsil edecek web sitesine ihtiyaç duyduğunu , diğer bir kısım müşterilerim ise sadece kurumsal olarak emil gönderip almak için, diğer başka bir grup müşteriler, internet üzerinden müşteri kazanmak için, bazıları ise internet üzerinden satış yapabilmek için web sitesi yaptırmak istemekteler.

Proweb tasarım olarak bizimle iletişime geçen müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyoruz ve kendilerine en uygun web tasarım paketini kendilerine öneriyoruz. Bu sayede de, karşımızdaki kişinin gereksiz olan hizmetler için extra maliyetlerle karşılaşmasının önüne geçiyoruz.

Siz de websitenizi yaptırmaya karar verdiğinizden gereksiz hizmetler için extra maliyet vermekten kaçınmak için detaylı analiz yapmanız gerekmektedir.

Birkaç örnekle bu analizi nasıl yapacağınızı anlatmak isterim.

1 NUMARALI MÜŞTERİ : İNTERNET ÜZERİNDEN MÜŞTERİ KAZANMAK İSTİYORUM
531 316 6192
TELEFON YADA WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
arama-yap
TELEFON YADA WHATSAPP 
Bu kişiler için önermiyeceğimiz ilk website türü e ticaret websiteleridir. Bunun yerine SEO optimizasyonu yüksek seviyelerde hazırlanmış websiteleri + bunu n yanında 3 yada 4 ay başta Google arama ağında reklam vermeleri olacaktır. Google arama ağına reklam vermenin önemine diğer yazılarımda detaylıca değineceğim.

2 NUMARALI MÜŞTERİ : KURUMSAL OLARAK EMAİL GÖNDERİL ALMAK İSTİYORUM

Bu kişi için tavsiyemiz emailleri hosting üzerinden kullanmamalarıdır. Çünkü hosting üzerinden yapılan yüksek sayılardaki email alışverişleri hostingi kullanan websitelerinin performanslarını olumsuz olarak etkiler. Tavsiyemiz Çeşitli firmaların hizmet verdiği kurumsal mail çözümlerine ulaşmasını sağlarız. Bunun için bir çok cüzzi miktarda para karşılığı hizmet veren firmalar vardır.

3 NUMARALI MÜŞTERİ : KURUMSAL BİR FİRMAYIM KALİTELİ WEB SİTESİ İSTİYORUM

Bu kişiler web sitelerinin teslim aldığında büyük bir şokla karşılaşmamak için tasarımcısı ile görüşürken hayalindeki yada aklındaki yakın birkaç örnek websitesini veri olarak göstermesi gereklidir. Ücret konusunda en yüklü miktarda tutan websiteleri bunlardır. Prestijin üst seviyede olabilmesi için istediği özellik ve eklentilere göre fiyat aralığı da değişkenlik gösterebilir.
Balıkesir'de Web Tasarım Alanında 10 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz
0531 316 61 92
facebook.com/# #
İPUCU
Facebook'ta profil resimlerinize yenilik katmak için https://www.facebook.com/profilepicframes adresini kullanabilirsiniz.
ANASAYFA
PAKETLER
MENU
HİZMETLER
İLETİŞİM
apartmentphonethumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram