WEB TASARIM
EN BASİT OLARAK WEBSİTE HAZIRLANMASI
Balıkesir'de 1 Numaralı
Web Tasarım Ofisiyiz

EN BASİT OLARAK WEBSİTE HAZIRLANMASI

Bu yazımda site bir websitesi yaparken nelerin gerektiği , ve bunların ne işlere yaradığına dair günlük hayattan örneklere vererek anlatmaya çalışacağım;

Televizyon ve internette bir çok reklamlarda kendinizin dakikalar içerisinde websitesiniz hazırlayabileceğinize dair bilgiler dönemktedir. Bu iş Bu kadar Kolay mı, eğer kolaysa , webtasarım firmaları neden bu kadar yüksek fiyatlar talep etmektedir. insanların beynini uzun zamandır kurcalamaktadır. Bu sorunların cevaplarını aşağıda anlatmaya başlıyorum.

HTML: en temel wesite yapmak için kullanılan dildir. Nasıl vücüdumuz da ayakta tutmak için iskelet yapısı var ise , web sitemizin en temel iskeletini HTML oluşturmaktadır.

CSS : Html ile oluşturduğumuz iskelet yapının şekillendirilmesinde kullanılmaktadır. bunun günlük hayattaki karşılığı ise özellikle bayanların çok olarak kullandığı makyaj olarak gösterebiliriz. fazla abartılı makyaj bayan üzerinde nasıl emanet duruyorsa, fazla CSS de sitemizi aşırı yoracaktır. ve ziyatreçilerin kaçmasına neden olacaktır.
531 316 6192
TELEFON YADA WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
arama-yap
TELEFON YADA WHATSAPP 
JS: javasicriptler web sitemizin bazı fonsiyanlar kazandırmamıza yarar, bunu günlük hayattaki karşılığı ise Tvlerde sık olarak izlediğimiz yeteniksizsiniz programında karşımıza çıkan insanları görebilirsiniz. aradaki tek fark insanlardaki yetenek çok fazla çalışma yada doğuştan gelir, internette ise JS dosyları hızlı şekilde bu yetenekleri sitenize kazandırabilirsiniz

HOSTİNG : Barındırma servisi, webstesini oluştururken yaptığınız HTML sayfalarını, CSS , JS ve RESİM dosyalarınızı, internet üzerinde bir alanda tutmaktır.

DOMAİN : Alanadınızdır, günlük hayattan örnek olarak vermek gerekirse, Tapusu size ait olan yere ait insaların ziyaret etmesini sağlamak için vereceğiniz adres olarak niteleyebiliriz..
Balıkesir'de Web Tasarım Alanında 10 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz
0531 316 61 92
facebook.com/# #
İPUCU
Bitcoin herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan elektronik bir para birimidir. Virgülden sonra 100-milyonuncu basamağa kadar birimlere ayrılabilir. Ayrıca Derin Ağ'da en çok kullanılan para birimidir.
ANASAYFA
PAKETLER
MENU
HİZMETLER
İLETİŞİM
apartmentphonethumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram